Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

SFP Transceiver » 10GbE Fiber Transceiver
10gbe-sfp-fiber-850-mm-transceiver-cisco-arista-dell-intel-supermicro-huawei-mikrotik-uyumludur-resim-897.jpg

10GBE SFP+ Fiber 850 MM TRANSCEIVER Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumludur

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
10GBE SFP+ Fiber 850 MM TRANSCEIVER Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumludur10GBE SFP+ Fiber 850 MM TRANSCEIVER Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumludur10GBE SFP+ Fiber 850 MM TRANSCEIVER Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumludur10GBE SFP+ Fiber 850 MM TRANSCEIVER Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumludur
  • Ürün Özellikleri

StorNET Fiber SFP+ Transceiver Modüller Cisco , Huawei , Arista , Mikrotik , DELL uyumludur.

 

  • Çoklu Hız Desteği 1.25-10.709Gbps
  • 50µm MMF'de (2000MHz · km) 300m'ye kadar iletim mesafesi
  • 850nm VCSEL ve PIN alıcısı
  • SFI elektrik arayüzü
  • Entegre Dijital Teşhis izleme için 2 kablolu arayüz
  • Çift yönlü LC konektörlü SFP + MSA paketi
  • Çalışır durumda takılabilir
  • Çok düşük EMI ve mükemmel ESD koruması
  • + 3.3V güç kaynağı
  • Güç tüketimi 800mW'den az
  •  
  • Çalışma durumu sıcaklığı: 0 ~ + 70 Santigrat

 


Applications
Not : Cisco 4507+r ile %100 Uyumludur.

10GBASE-SR at 10.3125Gbps 
10GBASE-SW at 9.953Gbps 
Other optical links

 

Compliant with SFP+ MSA 
Compliant with IEEE 802.3ae-2002 

Compliant with FDA 21 CFR 1040.10 and 1040.11, Class I except for deviations pursuant 

RoHS compliance 

10GBE SFP+ Fiber 850 MM TRANSCEIVER Cisco Arista Dell Intel Supermicro Huawei Mikrotik Uyumludur