Hesap Ayarlarınız

Sn. aşağıdan hesabınızla ilgili işlemlerinizi düzenleyebilirsiniz.

Alışverişlerinizden toplam TL puanınız mevcut.

Bu güne kadar toplam 0.00 TL tutarında alışveriş yaptınız.

Fiber Patch Kablo
20-metre-stornet-lc-to-lc-om3-kablo-10gbe-fiber-baglanti-kablosu-resim-902.jpg

20 METRE StorNET LC TO LC OM3 KABLO 10GbE Fiber Bağlantı Kablosu

Sol taraftaki görselin üzerinde fareyi kaydırarak ürünün daha detaylı görsellerini inceleyebilirsiniz.


Görseller Yükleniyor
20 METRE StorNET LC TO LC OM3 KABLO 10GbE Fiber Bağlantı Kablosu20 METRE StorNET LC TO LC OM3 KABLO 10GbE Fiber Bağlantı Kablosu20 METRE StorNET LC TO LC OM3 KABLO 10GbE Fiber Bağlantı Kablosu20 METRE StorNET LC TO LC OM3 KABLO 10GbE Fiber Bağlantı Kablosu
  • Ürün Özellikleri

20 METRE StorNET LC TO LC OM3 KABLO 10GbE Fiber Bağlantı Kablosu

 

  • Konektörler: LC'den LC'ye
    - Çekirdek: 50 um
    - Kaplama: 125 um
    - Ceket: LSZH
    - OD: 2,0 mm
    - Sınıflandırma: OM3
    - Dalgaboyu: 850 ve 1300 nm
    - Tür: Bükülmeye Duyarsız Çok Modlu (BIMMF)
    - Yüksük Malzemesi: Seramik
    - Uyumluluk: TIA 568-C.3 / 604-10 / 492AAAC, UL 910, C E, RoHS

20 Metre Fiber Patch LC to LC Kablo

20 METRE StorNET LC TO LC OM3 KABLO 10GbE Fiber Bağlantı Kablosu